Single Origin B.O.P. Pražiareň - ESPRESSO Special roast 1 kg

Tato nejlepší směs espresso se skládá ze tří single origin káv. B.O.P. SPECIAL ROAST je určen pro ty, kteří preferují dokonalé, harmonické espresso s vyváženým tělem a příjemnou ovocnou kyselostí. B.O.P. SPECIAL ROAST pochází z edice káv B.O.P. OFFICE COFFEE, které jsou vhodné pro kanceláře firem, kavárny nebo domácnosti s vyšší spotřebou kávy. Je ideální pro přípravu v automatických kávovarech, přičemž záleží jen na vás, jak kávovar nastavíte. Drobnými úpravami můžete dosáhnout toho, že káva bude silnější nebo jemnější. Vše závisí na nastavení vašeho stroje.

 
 
Skladem (1 ks)
Kód: 555
799 Kč
Kategorie: B.O.P. Pražiareň
Hledám odrůdu: Arabika
Forma by měla být: Zrnková, Do kávovaru
Kávu budu pít: Doma (malá-střední balení), V práci (velká balení)
Dám si dnes kávu: B.O.P. Pražiareň

Složení: 

· Arabika (100 %) - zrnková káva

 

Hmotnost: 1000 g

 

Až 60% této směsi tvoří káva z Keni. Tuto kávu si velmi ceníme, jelikož její kvalita výrazně zlepšuje každé espresso. Keňa je známá jako producent vynikajících káv, a káva pochází z mírně vlhkého klimatu oblasti pohoří Mount Kenya. Arabika z této oblasti je nejčastěji odrůd SL34, Ruiru 11 nebo Batian, pěstovaná ve výšce 1700 až 2200 metrů nad mořem. Espresso směs dále doplňuje 20% káva India Plantation. Indická káva má výrazné, mírně kořeněné tělo, které obohacuje celkovou chuť. Tato Indická káva se pěstuje v oblasti státu Karnataka a skládá se z odrůd Kent a Katimor, v nadmořské výšce 700 až 1200 metrů. Poslední v řadě je etiopská káva, která se přidává pouze do kvalitních směsí. Etiópie je dnes jednou z nejlepších kávových oblastí na světě, přičemž káva pochází z oblasti Djimmah, ve výšce 1200 metrů nad mořem, tvořena odrůdou Heirloom.

Celkový výsledek je, že směs B.O.P. SPECIAL ROAST můžeme s klidem nazývat moderním espresem, které potěší každého milovníka dobré kávy. Je lahodná, zajímavá, plná v chuti a dobře se připravuje i v automatickém kávovaru.

 
 
Single Origin B.O.P. Pražiareň - ESPRESSO Special roast 1 kg

60 dnů na vrácení zboží!

Pokud nákup nesklidil očekávaný úspěch, můžete jej do 60 dní vrátit. Více info najdete dole v obchodních podmínkách.
Single Origin B.O.P. Pražiareň - ESPRESSO Special roast 1 kg

Vše na jednom místě!

Jako jediní v České republice máme ucelenou nabídku produktů slovenských značek.

Výhody

  • Prémiová chuť s nádechem exotiky
  • Skvělý způsob, jak vyzkoušet něco nového
  • Poctivá kvalita

Nevýhody

  • ...napište nám

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: