Dotazy

Chci se tu zorientovat. Poradíte mi, jak na to?

Při první návštěvě si doporučujeme ujasnit, co očekáváte. Hledáte vhodný čaj, který chcete pít ráno, dopoledne nebo v nějakou jinou dobu? Nějaký čaj, ideálně, aby byl za dobrou cenu a chutnal? Podporu, když se necítíte ve svojí kůži? Nebo třeba něco, co vám prostě jen zpříjemní čas strávený plněním povinností a úkolů, které nám život přináší?

Jakmile si zodpovíte tuto otázku, je patřičné si prohlédnout naši nabídku. Teď už to bude snazší, než na začátku. Můžete se inspirovat i podle toho, co právě naši zákazníci nejvíce dávají do svých košíků. To poznáte podle odznáčků u vybraných výrobků.

Proč si koupit čaj na SlovTea.cz, když můžu jít do prvního kamenného obchodu?

Ano, můžete. Najdete tam ale, co hledáte? Častokrát jsou čaje v regálech buďto netransparentní, co se týče složení či původu, nebo je jejich výrobní cena až na prvním místě. Za opravdu kvalitní čaj jsme nuceni si častokrát v supermarketu připlatit i několikanásobek toho průměrného. Jedna z našich motivací, mimo jiné, je, že chceme mít ve výběru pouze čaje, o kterých víme, že jsou vůči konzumentům otevření, ať už složením či výrobou a proto v nabídce nenajdete ledajaké nápoje bez příběhu, nějakého pojítka nebo bez vyšší kvality. 

V čem je SlovTea lepší než ostatní?

Vyjma individuálního přístupu k zákazníkům, který pokládáme za jasný standard, máme například 60 denní lhůtu na vrácení peněz od zaplacení objednávky. Dále postupně rozšiřujeme naši nabídku tak, aby v ní vždy bylo jen to nejkvalitnější možné zboží. Sázíme na kvalitu než na kvantitu produktů, které nabízíme. V neposlední řadě se můžeme pyšnit zcela výjimečným vztahem k našemu sortimentu, jaký na trhu nikdo nemá, ale hlavně tím nejlepším, co nám tu Slovensko může nabídnout.

Jak to máte s dopravou? To mi objednávky přijdou až ze Slovenska?

Veškeré objednávky expedujeme od nás z Hostivice. Možnosti a podmínky doručení najdete zde.

Co vlastně znamená SlovTea? 

SlovTea je zkratkové slovo, skládající se ze slov Slovakia (nebo, chcete-li, Slovensko) a Tea, coby čaj v angličtině. Chtěli jsme, aby název e-shopu zároveň jasně popsal, o čem je. Proto, jak jste si jistě všimli, je náš obchod obklopen chutnými výrobky od našich bratrů Slováků.

Zpět do obchodu