Kdo jsme?

Kdo jsme??

Máma a syn, kteří spojili své sny a vášeň pro výjimečný čaj a skvělou kávu do jednoho celku. Naše kořeny sahají hluboko do Popradu na Slovensku. Do místa, které je domovem slavné společnosti Baliarne obchodu Poprad a jejího ikonického Popradského čaje a kávy. Ačkoliv se na Slovensku každoročně vypijí desítky milionů krabiček čaje, v Čechách zůstával téměř neznámý. Inspirací z dob karantény a touhou po sdílení jedinečného aroma Tater jsme vytvořili náš rodinný podnik SlovTea.cz – most mezi Slovenskem a Českem, přenášející k vám kousek slovenské přírody a kultury v každém šálku.

Naším cílem je nabídnout vám víc než jen obyčejné nápoje. Představujeme vám produkty, které oživují a oslavují slovenské tradice a umění tvorby opravdové kvality i v současné době. Věříme, že každý šálek našeho čaje nebo kávy je oknem do světa plného slovenského kouzla, historie a pravosti. Chceme se s vámi podělit o naší vášeň a lásku pro tuto jedinečnou chuť.

Kdo jsme??
Kdo jsme??

Jaké jsou výhody nákupu u nás?

  • Vysoká kvalita
  • Výhodné ceny v domácí měně
  • Rychlost a spolehlivost dodání
  • Široký výběr pro každého

Připojte se k nám na této vzrušující cestě objevování kouzla a zážitků, které slovenské čaje a kávy mohou nabídnout. Vaše cesta za jedinečným slovenským čajem a kávou začíná na SlovTea.cz. Nakupte ještě dnes a udělejte si radost nákupem, který překlenuje mosty mezi tradicí a moderním požitkem. 

Děkujeme za vaši podporu a těšíme se na to, že budeme součástí vašich každodenních radostí. :)

Tým SlovTea.cz ☕