Kontakt

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Tel.: (+420) 602 213 681 nebo (+420) 602 731 737  

E-mail: slovtea@slovtea.cz

 

Chci se tu zorientovat. Poradíte mi, jak na to?

Při první návštěvě doporučujeme si říct, co očekáváte. Vhodný čaj, který chcete pít ráno, dopoledne nebo v nějakou jinou dobu? Nějaký čaj, ideálně, aby byl za dobrou cenu a chutnal? Podporu, když se necítíte ve svojí kůži? Nebo třeba něco, co vám prostě jen zpříjemní čas strávený plněním povinností a úkolů, které nám život přináší?

Jakmile si zodpovíte tuto otázku, je patřičné si prohlédnout naši nabídku. Teď už to bude snazší, než na začátku. Nebo se můžete inspirovat podle toho, co právě naši zákazníci nejvíce dávají do svých košíků. To poznáte podle odznáčků u vybraných výrobků.

Proč si koupit čaj na SlovTea.cz, když můžu jít do prvního obchodu?

Ano, můžete. Najdete tam ale, co hledáte? Častokrát jsou čaje v regálech buďto netransparentní, co se týče složení či původu, nebo je jejich výrobní cena až na prvním místě. Za opravdu kvalitní čaj si proto musí zákazník v supermarketu připlatit i několikanásobek toho průměrného. Jedna z našich motivací, mimo jiné, je, že chceme mít ve výběru pouze čaje, o kterých víme, že jsou vůči konzumentům otevření, ať už složením či třeba výrobou a proto v nabídce nenajdete ledajaké nápoje bez příběhu, nějakého pojítka nebo bez vyšší kvality. 

V čem je SlovTea lepší než ostatní?

Vyjma individuálního přístupu k zákazníkům, který pokládáme za jasný standard, máme například 60 denní lhůtu na vrácení peněz od zaplacení objednávky. Dále nabízíme bezplatnou možnost stát se členem prémiového SlovTea klubu s unikátními výhodami jako historie objednávek nebo trvalá sleva na další objednávky. V neposlední řadě se můžeme pyšnit zcela výjimečným vztahem k našemu sortimentu, jaký na trhu nikdo nemá, ale hlavně tím nejlepším, co nám tu Slovensko může nabídnout.

Jak to máte s dopravou? To mi objednávky přijdou až ze Slovenska?

Veškeré objednávky expedujeme od nás, z Hostivice. Možnosti a podmínky doručení najdete zde.

Co vlastně znamená SlovTea? 

SlovTea je zkratkové slovo, skládající se ze slov Slovakia (nebo, chcete-li, Slovensko) a Tea, coby čaj v angličtině. Chtěli jsme, aby název e-shopu zároveň jasně popsal, o čem je. Proto, jak jste si jistě všimli, je náš obchod obklopen chutnými výrobky od našich bratrů Slováků.

Kontakt/Otázky a odpovědi

Základní údaje

Provozovatel: Iveta Králíková Sídlo: Hostivice, Sportovců 1165, 253 01 IČO: 68851537