Popradské čaje

Je tomu skoro 70 let, co čaje z Popradu lahodí našim bratrům Slovákům. Snaha o potěšení zákazníka za každou cenu díky výběru kvalitních surovin, poctivé práci s přírodními surovinami a silné vášni dělá Baliarne obchodu Poprad nejúspěšnější slovenskou firmou v oblasti zpracování a prodeji čajů. Mezinárodně uznávané certifikáty kvality ISO podtrhují kvalitně odvedenou práci, kterou podtrhujeme i my. Okuste sami to nejlepší, co Baliarne obchodu Poprad nabízí i tady u nás v České republice!

welness zázvor + citrón
59 Kč

EXTRA SILNÝ ZÁŽITEK. Takto, jako obal naznačuje, by se dal popsat. Na Slovensku se těší obrovské popularitě, snad pro svoji skvělou účinnost, když hrají nachlazení a chřipka...

Kód: 177
lt zazvorovy nachladnutie lkfW4si
49 Kč

V případě nachlazení vhodná volba na posílení imunity. Pomáhá organismu bojovat s nachlazením, chřipkou a pánskou rýmyčkou. :)

Kód: 237
wellness Pu Erh
59 Kč

Na začátek, Pu-Erh je odvozen od názvu města z čínské provincie Jün-nan. Je zcela výjimečný tím, že„zraje jako víno“. Časem tedy získává na své kvalitě. Tím, že obsahuje...

Kód: 183
wellness zázvor
59 Kč

Parádní balíček na podporu imunity. Ať už čistě z preventivních důvodů nebo třeba při nachlazení. Možností je více, přesto je čaj jenom jeden. :)

Kód: 165
Popradský Šípky
29 Kč

Naprostá klasika již stovky let. Neurazí, pouze nadchne. :)

Kód: 342
m balicek imunity2023
169 Kč

Tři vysoce účinné čaje v jednom balení, které potěší každého, kdo rád pečuje o své zdraví a chce mít silnou imunitu. Na zdraví! 

Kód: 345
3D M herbal Baza 2022
59 Kč

Nejen osvěží, ale i zachutná, a to v každé situaci! Také proto se řadí mezi ty nejlouhovanější čaje u našich bratrů na Slovensku. 

Kód: 114
Mistral Brusinka, malina a bez
59 Kč

K odpočinku nebo ke práci či škole? K obojímu! Všestrannost těchto tří složek připadá vhod do mnoha situací, což jí činí svým způsobem nenahraditelnou.

Kód: 102
bt cejlon
59 Kč

V tomto čaji hraje hlavní roli výrazná chuť čajovníku za doprovodu citrusových podtónů. Harmonie pak probíhá na jazyku, kde, pokud si čaj dochutíte kouskem citrónu, vzniká láska...

Kód: 84
ft citron zazvor 15cerU2
59 Kč

Kyselá a lehce pikantní hra citrónu a zázvoru dělá divy nejen na jazyku, ale i na duši. Jak? Nepopsatelně. To prostě musíte zkusit.. :)

Kód: 108
Mistral Finest Tea Collection
159 Kč

Pojmenování už říká, že pod listnatými stonky najdete pouze ty nejfajnovější čaje, které nabízíme. Složení se natolik vydařilo, že v nejedné domácnosti rozjasní rána či společná...

Kód: 348
mistral funkcny imunita
59 Kč

Díky rozmarýnu a heřmánku může tento čaj nabídnout, kromě lahodného požitku, i patřičnou svěžest, která po umocnění lžičkou medu uvádí celý organismus k euforii. 

Kód: 66
Nahoru
Další produkty
60 položek celkem
Zpět do obchodu