☕ Čaje, Strana 2

Mistral Brusinka, malina a bez
59 Kč

K odpočinku nebo ke práci či škole? K obojímu! Všestrannost těchto tří složek připadá vhod do mnoha situací, což jí činí svým způsobem nenahraditelnou.

Kód: 102
Popradský kašel a průdušky
49 Kč

Účel tohoto čaje je záhadou do té doby, dokud si nepřečtete jeho název. Perfektní do období, které není zrovna kamarádem s průduškami a jinými orgány náchylnými na vítr a chlad.

Kód: 222
ht mata v6OAncq
59 Kč

Opravdu mimořádně chutný čaj, který si mnozí nemůžou vynachválit. Díky ochrannému přebalu, který chrání každý sáček, je vůně máty cítit delší dobu. Zkrátka nápoj, který nikdy...

Kód: 126
ft citron zazvor 15cerU2
59 Kč

Kyselá a lehce pikantní hra citrónu a zázvoru dělá divy nejen na jazyku, ale i na duši. Jak? Nepopsatelně. To prostě musíte zkusit.. :)

Kód: 108
ft magic time
59 Kč

Zastavte se. Každý potřebujeme někdy vydechnout, uklidnit se a pouze si procházet v hlavě své myšlenky. V takový okamžik připadá v úvahu čaj Magic Time, který, jak z názvu...

Kód: 111
3D M herbal Rakytnik 2022
59 Kč

Vysoký obsah vitamínu C a kyselá chuť za doprovodu malin vás obejme takovým způsobem, že u některých je to dokonce i láska. Jaká? Nepopsatelná. Jakmile vyzkoušíte,...

Kód: 117
mistral funkcny imunita
59 Kč

Díky rozmarýnu a heřmánku může tento čaj nabídnout, kromě lahodného požitku, i patřičnou svěžest, která po umocnění lžičkou medu uvádí celý organismus k euforii. 

Kód: 66
wt jazmin mango UHSEeXN
59 Kč

Rozhodně se jedná o čaj pro opravdové labužníky. Lehká chuť podpořená jasmínem a mangem tvoří perfektní spojení mezi čajem, jasmínem a ovocem. 

Kód: 96
3D M herbal Baza 2022
59 Kč

Nejen osvěží, ale i zachutná, a to v každé situaci! Také proto se řadí mezi ty nejlouhovanější čaje u našich bratrů na Slovensku. 

Kód: 114
ft jahoda malina
59 Kč

Ideální pro děti, protože obsahuje jen a pouze přírodní ingredience a aroma. Čaj díky své vyšší sladkosti lze pít s přehledem bez cukru. (Nejen) Děti si můžou vychutnat čaj s...

Kód: 123
3D M herbal Medovka 2022
59 Kč

Pravý požitek přichází tehdy, když je všechno dokonale propojené. Meduňka doplněná o mátu a maliny z lesa přináší zážitek, který nechá jen málokoho chladným. 

Kód: 90
ft lesna zmes AeMPhM3
59 Kč

Dlouhodobě jeden z nejoblíbenějších čajů. Kdo by totiž odolal atmosféře lesa klidně u vás doma?

Kód: 99
Nahoru
Další produkty
60 položek celkem
Zpět do obchodu