☕ Čaje, Strana 5

wellness spánek
59 Kč

Sto třicátá osmá ovečka přeskočila, sto třicátá devátá ovečka přeskočila. Jako by jich pořád přibývalo a kýžený spánek nikde. Proto je tu řešení v podobně Wellness čaje na...

Kód: 162
Popradský Meduňka lékařská
29 Kč

Pro ty, kteří mají rádi meduňku, ty, co chtějí osvěžit kouzlem přírody nebo pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco nového. :)

Kód: 306
Popradský Žaludek a trávení
49 Kč

Při žaludečních a střevních potížích je jasnou volbou funkční čaj na žaludek a trávení. Působí příznivě a blahodárně na celý organizmus a jeho složení je zcela přírodní bez...

Kód: 231
wellness energie
59 Kč

Podnadpis perfektně definuje to, co občas každý potřebujeme. Právě TO nám dokáže dodat Wellness čaj Energie díky svému velmi pestrému a bohatému složení. Díky němu získáte...

Kód: 156
lt detsky uvolnujuci hXTApc6
49 Kč

Skvělý parťák pro naše nejmenší kamarády! Ten je připraven pomoci s 5 bylinami, které dostanou do pohody. Prdíky tak přestanou trápit bříška těch nejmenších a nosy větších. :)

Kód: 216
Popradský Sedm bylin
29 Kč

To, co se skrývá v jednom sáčku je opravdová harmonie bylin. Jeden z našich osobních favoritů, který však nejde popsat. Nejlépe se popíše sám hned po prvním doušku.

Kód: 315
wellness zázvor + bez
59 Kč

Elixír života se mu říká proto, že obsahuje tolik vitaminů a jiných potřebných živin, že chřipka nebo nachlazení nemá šanci na dlouhý život. 

Kód: 180
Popradský Na hrdlo se šalvějí
49 Kč

Škrábe vás v krku? V tom případě je 100% přírodní čaj Na hrdlo skvělou volbou. Nejen, že mírní bolest, ale i příjemně lahodí jazyku. :)

Kód: 246
lt tlak srdce 3M1QWON
49 Kč

Tento čaj byl namíchán mistry bylinkáři, kteří zde zúročili své mnohaleté zkušenosti. Výsledek příznivě působí na kardiovaskulární systém.

Kód: 225
Popradský ženský bolesti
49 Kč

Aby byly bolesti poraženy, čaj používá to nejlepší z arzenálu přírody. Dejte sbohem nepříjemným pocitům s funkčním čajem na ženské bolesti a křeče.

Kód: 213
Popradský Chřipka a nachlazení
49 Kč

Z názvu jasně vyplívá, za jakých okolností využije plně svojí sílu. Ta se skládá ze 100% přírodních přísad, které nejen působí blahodárně, ale i pohladí na jazyku.

Kód: 219
ht repik lekarsky SSXXPvn
29 Kč

Podobně jako hrneček se člověk rozzáří, po pár doušcích 100% přírodního řepíku lékařského. Svojí osobitou chutí zůstává na jazyku ještě dlouho po dopití. :)

Kód: 356
Nahoru
60 položek celkem
Zpět do obchodu