Funkční čaj

Z názvu vyplývá, k čemu slouží. Funkční čaje - to je výběr pouze těch nejkvalitnějších přísad bylinek pečlivě promíchaných s léčivými bylinnými směsi tvoří mocnou sílu přírody, která nejen pomůže, ale i zachutná. Kouzlo jejich zpracování najdete zde.

 
m balicek imunity2023
169 Kč

Tři vysoce účinné čaje v jednom balení, které potěší každého, kdo rád pečuje o své zdraví a chce mít silnou imunitu. Na zdraví! 

Kód: 345
mistral funkcny imunita
59 Kč

Díky rozmarýnu a heřmánku může tento čaj nabídnout, kromě lahodného požitku, i patřičnou svěžest, která po umocnění lžičkou medu uvádí celý organismus k euforii. 

Kód: 66
mistral lt nachladnutie 2lhHjc4
59 Kč –8 %
54 Kč

Nejlepší lék na nachlazení je většinou si jen lehnout do postele se šálkem dobrého čaje a odpočívat. Jaký čaj ale vybrat? No přeci ten, co funguje. Hřejivý Mistral - Funkční čaj...

Kód: 75
mistral lt priedusky
59 Kč –8 %
54 Kč

Během kašle či bolavých průdušek se bavíme o skvělé volbě. Chuť tymiánu, lékořice a fenyklu, je v dokonalé rovnováze. Potěší proto nejen vaše zdraví, ale i chuťové pohárky.

Kód: 72
mistral funkcny travenie
59 Kč –8 %
54 Kč

Funkční čaj s koriandrem a kmínem. Pomocník při zažívacích potížích, který pomůže příjemným, lehkých a hlavně svěžím nádechem. Co více si přát?

Kód: 60
mistral lt urologicky iAgH9aL
59 Kč –8 %
54 Kč

Díky vhodnému výběru brusinek a kopřivy pomáhá čaj při problémech s močovými cestami. Čaj tedy nejen zachutná, ale i pomůže.

Kód: 78
mistral funkcny vitalita
59 Kč

Funkční čaj s příchutí kopřivy, máty, eukalyptu, tymiánu, fenyklu, šalvěje, zázvoru a lékořice. Kombinace prvních čtyř složek tvoří pestrou chuť plnou harmonie a rozkoše, která...

Kód: 54
7 položek celkem