Bylinný čaj

STO. Tato číslovka perfektně vystihuje, v čem spočívá kouzlo Popradských bylinných čajů. 100% přírodní složení zaručuje dvě věci. Pestrou dávku plodů přírody a skvělou chuť pro mnoho příležitostí. :) Kouzlo jejich zpracování najdete zde.

 
Popradský Šípky
35 Kč

Naprostá klasika již stovky let. Neurazí, pouze nadchne. :)

Kód: 342
Popradský Fenykl, kmín, anýz
35 Kč

Bylinný čaj s fenyklem, kmínem a anýzem. Trojkombinace, která tvoří specifickou chuť. Jakou? Nejlepší vysvětlení se vám dostaví, po jeho vypití. :)

Kód: 303
Popradský Heřmánek pravý
35 Kč

Heřmánek zahřeje, vidíte to v tom? Dokonce pomáhá. Když v trávicím traktu není úplný pořádek, dokáže to heřmánek zklidnit tak, jak se patří.

Kód: 300
Popradský Kopřiva dvojdomá
35 Kč

Vzpomínáte si, když jste se naposledy popálily o kopřivu? A jak vám říkali, že aspoň budete zdraví? Nyní už to jde i bez nepříjemného svědění a pálení k tomu, a to za pomocí...

Kód: 297
Popradský Máta peprná
35 Kč

Čaj, který nikdy nezklame, protože v sobě obsahuje jen to, co nám příroda nadělila sama - mátu. Uklidňující chuť zahřeje nejen na jazyku, ale častokrát i na srdci.

Kód: 294
xxl mata pieporna
69 Kč

Čaj, který nikdy nezklame, protože v sobě obsahuje jen to, co nám příroda nadělila sama - mátu. Uklidňující chuť zahřeje nejen na jazyku, ale častokrát i na srdci.  

Kód: 447
Popradský Mateřídouška
35 Kč

Příznivě působí na lidský organismus i zachutná. Jak prosté. :)

Kód: 309
Popradský Meduňka lékařská
35 Kč

Pro ty, kteří mají rádi meduňku, ty, co chtějí osvěžit kouzlem přírody nebo pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco nového. :)

Kód: 306
Popradský Šalvěj lékařská
35 Kč

Už po staletí jsou známy účinné schopnosti šalvěje na lidský organismus, a to obzvláště tehdy, když nechce ustoupit dráždění v krku. 

Kód: 312
Popradský Sedm bylin
35 Kč

To, co se skrývá v jednom sáčku je opravdová harmonie bylin. Jeden z našich osobních favoritů, který však nejde popsat. Nejlépe se popíše sám hned po prvním doušku.

Kód: 315
ht repik lekarsky SSXXPvn
Řepík lékařský
Skladem (3 ks)
35 Kč

Podobně jako hrneček se člověk rozzáří, po pár doušcích 100% přírodního řepíku lékařského. Svojí osobitou chutí zůstává na jazyku ještě dlouho po dopití. :)

Kód: 356
Syp caj jablko sipky mata
199 Kč –5 %
189 Kč

Tato přírodní směs ovocí a bylin je díky vysokému obsahu sušeného ovoce nesmírně lahodná a mátou obohacená o svěží tón. Tento čaj je vynikající jak v teplé, tak i v chlazené...

Kód: 474
Nahoru
Další produkty
14 položek celkem