Funkční čaj

Čaj, který funguje. Své plné nasazení projeví, když nám není zrovna nejlépe a necítíme se ve své kůži. Asi nikdo ten pocit nemáme rád a proto nabízíme výběr funkčních čajů, které dokáží pomoci ke zdravému já tou pravou cestou - přírodní. :) Kouzlo jeho zpracování najdete zde.

 
lt zazvorovy nachladnutie lkfW4si
49 Kč

V případě nachlazení vhodná volba na posílení imunity. Pomáhá organismu bojovat s nachlazením, chřipkou a pánskou rýmyčkou. :)

Kód: 237
Popradský Brusinkový a močové cesty
49 Kč

Název mluví jasně. Lahodí jazyku a díky brusinkám, které obsahují vitamíny a flavonoidy, má pozitivní účinky na močový měchýř. 

Kód: 240
lt detsky uvolnujuci hXTApc6
49 Kč

Skvělý parťák pro naše nejmenší kamarády! Ten je připraven pomoci s 5 bylinami, které dostanou do pohody. Prdíky tak přestanou trápit bříška těch nejmenších a nosy větších. :)

Kód: 216
Popradský domácí herbář
149 Kč

Pokud hledáte ojedinělý dárek, pestrý výběr čajů, kterým oslníte návštěvu nebo snad chcete vyzkoušet z každého rožku trošku, tak by vám neměl uniknout parádní herbář, který...

Kód: 255
Popradský Hubnutí a očista
49 Kč

Tím, že po napití začne dělat v těle pořádek, tak je vhodný během hubnutí. Osvobozuje organismus od škodlivých látek pomocí bylin, které mají pozitivní vliv na náš organismus.

Kód: 234
Popradský Cholesterol a cévy
49 Kč

Zmíněných pět zázračných bylin pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi a zároveň příznivě ovlivňuje metabolismus tuků.

Kód: 252
Popradský Chřipka a nachlazení
49 Kč

Z názvu jasně vyplívá, za jakých okolností využije plně svojí sílu. Ta se skládá ze 100% přírodních přísad, které nejen působí blahodárně, ale i pohladí na jazyku.

Kód: 219
Popradský játra a žlučník
49 Kč

Coby 100% přírodní čaj povzbuzuje funkci jater a žlučníku. Složení čaje příznivě působí na tvorbu a vylučování žluče. 

Kód: 249
Popradský kašel a průdušky
49 Kč

Účel tohoto čaje je záhadou do té doby, dokud si nepřečtete jeho název. Perfektní do období, které není zrovna kamarádem s průduškami a jinými orgány náchylnými na vítr a chlad.

Kód: 222
Popradský lipový s šípkem
49 Kč

Jeho největší potenciál využijete při zvýšeném výskytu chřipek a nachlazení. Chuť šípků a květů z lípy je podpořen citrónovou kůrou a jablečnou dužinou. Vzniká tak jak...

Kód: 243
Popradský Na hrdlo se šalvějí
49 Kč

Škrábe vás v krku? V tom případě je 100% přírodní čaj Na hrdlo skvělou volbou. Nejen, že mírní bolest, ale i příjemně lahodí jazyku. :)

Kód: 246
lt tlak srdce 3M1QWON
49 Kč

Tento čaj byl namíchán mistry bylinkáři, kteří zde zúročili své mnohaleté zkušenosti. Výsledek příznivě působí na kardiovaskulární systém.

Kód: 225
Nahoru
Další produkty
15 položek celkem
Zpět do obchodu